Laivu detalizācijas pakalpojumi Latvijā

Laivu detalizācijas pakalpojumi Latvijā

Zemūdens darbi

Plkst uzņēmums Dronelab, mēs specializējamies jūsu mīļotā peldlīdzekļa skaistuma un ilgmūžības saglabāšanā. Mūsu rūpīgā uzmanība detaļām nodrošina, ka jūsu laiva paliek neskartā stāvoklī gan iekšpusē, gan ārpusē.

Mūsu pakalpojumi:

 1. Ārējā mazgāšana:
  • Mēs sākam ar rūpīgu jūsu laivas ārējo mazgāšanu. Mūsu komanda noņem netīrumus, netīrumus un sāls atlikumus, atstājot jūsu kuģi atsvaidzinātu un gatavu doties ceļā.
 2. Laivu vaksācija, lai novērstu oksidēšanos:
  • Skarbā jūras vide var ietekmēt jūsu laivas krāsojumu. Mūsu laivu vaskošanas pakalpojums izveido aizsargbarjeru, pasargājot jūsu laivu no UV stariem, sālsūdens un citiem vides faktoriem. Atvadieties no krāsas oksidācijas!
 3. Gelcoat pulēšana:
  • Gelcoat ir ne tikai estētika; tai ir arī izšķiroša nozīme jūsu laivas stikla šķiedras virsmas aizsardzībā. Mūsu kvalificētie tehniķi rūpīgi pulē gēla pārklājumu, atjaunojot tā spīdumu un uzlabojot tā izturību.
 4. Nerūsējošā tērauda un metāla pulēšana:
  • Nerūsējošā tērauda furnitūra un metāla detaļas ir pelnījušas īpašu piesardzību. Mēs tās rūpīgi pulējam, noņemot traipus un koroziju, lai jūsu laiva mirdz kā jauna.

Kāpēc izvēlēties laivu detalizēšanu Latvijā?

 • Ekspertīze: Mūsu pieredzējusī komanda izprot unikālos laivu apkopes izaicinājumus.
 • Veiktspējas optimizācija: Tīri korpusi un dzenskrūves nodrošina labāku hidrodinamisko veiktspēju un degvielas patēriņa efektivitāti.
 • Vides atbilstība: Mēs ievērojam noteikumus, nodrošinot atbildīgus zemūdens pakalpojumus.

Atklājiet laivošanas prieku ar labi koptu kuģi. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu profesionālus laivu detalizācijas pakalpojumus!


Apmeklējiet mūsu vietni, lai iegūtu plašāku informāciju un ieplānotu tikšanos.