Latvijas komercniršanas uzņēmums Dronelab SIA

Dronelab zemūdens zināšanas ir izmantotas arī zemūdens šuvju sienu būvniecībā. Šīs sienas ir stratēģiski novietotas gar upju krastiem, lai tās nostiprinātu un novērstu turpmāku eroziju. Dronelab izmanto specializētu aprīkojumu, lai upes gultnē ievadītu javu, veidojot spēcīgu un izturīgu barjeru, kas aizsargā upes krastu no laikapstākļiem.

Dronelab SIA izmanto arī zemūdens akustiskās sakaru sistēmas, lai pārraidītu informāciju lielos attālumos. Šīs sistēmas izstaro un saņem akustiskos signālus, kas pārvietojas pa ūdeni, ļaujot ūdenslīdējiem sazināties ar virszemes atbalsta personālu pat tad, ja tie nav redzami. Dronelab SIA akustiskās komunikācijas sistēmas ir īpaši noderīgas liela mēroga niršanas operācijām, kurās nirējiem var būt nepieciešams uzturēt kontaktus vienam ar otru lielos attālumos.

SIA Dronelab veiksmīgo projektu rezultātā ir būtiski nostiprināti Daugavas krasti un moli, mazinot erozijas riskus un nodrošinot upju kopienu un infrastruktūras drošību. Uzņēmuma apņemšanās nodrošināt inovācijas un drošību ir iemantojusi tai zemūdens tehnoloģiju līdera reputāciju.

SIA Dronelab dalība šajā projektā apliecina tās apņemšanos nodrošināt augstas kvalitātes zemūdens pakalpojumus, lai atbalstītu Latvijas infrastruktūras attīstību. Uzņēmuma zināšanas un novatoriskā pieeja ir padarījušas to par uzticamu partneri gan valsts, gan privātām struktūrām.

SIA Dronelab specializējas ne tikai zemūdens pārbaudēs, izrakumos un celtniecībā, bet arī atdzīvina zemūdens pasauli, izmantojot satriecošu zemūdens fotogrāfiju. Uzņēmuma prasmīgie ūdenslīdēji un inženieri apvieno savas zināšanas ar vismodernāko aprīkojumu, lai uzņemtu elpu aizraujošus attēlus un video par zemūdens ainavām, jūras dzīvi un zemūdens struktūrām.