Latvijas zemūdens kuģu pakalpojumi

Uzņēmumā Dronelab SIA, Latvijas zemūdens pakalpojumi, mēs sniedzam virkni specializētu zemūdens pakalpojumu, lai jūsu kuģis būtu vislabākajā stāvoklī. Šeit ir daži mūsu piedāvātie papildu pakalpojumi:

 1. Korpusa tīrīšana un apkope:
  • Mūsu prasmīgie ūdenslīdēji rūpīgi iztīra un pārbauda jūsu laivas korpusu. Regulāra korpusa apkope uzlabo degvielas efektivitāti un novērš jūras augšanu.
 2. Anoda nomaiņa:
  • Anodi aizsargā jūsu laivas metāla detaļas no korozijas. Mēs nomainām nolietotos anodus, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju un ilgmūžību.
 3. Zemūdens inspekcijas:
  • Neatkarīgi no tā, vai pērkat jaunu laivu vai nepieciešama regulāra pārbaude, mūsu zemūdens pārbaudes aptver visu, sākot no dzenskrūves līdz ķīļiem. Mēs sniedzam detalizētus pārskatus jūsu sirdsmieram.
 4. Meklēšana un atkopšana:
  • Vai esat pazaudējis preci aiz borta? Mūsu ūdenslīdēji var to meklēt un atgūt no dziļuma, ietaupot jūsu laiku un pūles.
 5. Zemūdens metināšana un remonts:
  • Nelieliem remontdarbiem vai ārkārtas labojumiem mūsu ūdenslīdēji ir aprīkoti, lai veiktu zemūdens metināšanu un citus remontdarbus.

Atcerieties, ka mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt drošību, kvalitāti un efektivitāti. Sazinieties ar mums par jebkādām zemūdens pakalpojumu vajadzībām, un mēs nodrošināsim, ka jūsu laiva paliek kuģa formā! 🌊⚓


Apmeklējiet mūsu mājas lapas kontaktus Dronelab SIA, Latvian Underwater Services, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu visaptverošo piedāvājumu.