Profesionāli pakalpojumi

Komerciālie niršanas pakalpojumi

Mūsu klienti ir Latvijas ostas: Liepājas osta, Ventspils osta, Rīgas osta, Salacgrīvas osta, Skultes osta, Rojas osta.
Latvijas uzņēmumi, kuriem esam veikuši zemūdens darbus: Latvijas Hidrogrāfijas dienests, Latvijas Jūras administrācija, Latvijas Finieris, Latvijas Nacionālā bibliotēka

Mūsu komerciālā niršanas komanda ir apmācīta un aprīkota, lai risinātu jebkuru situāciju neatkarīgi no tā, cik duļķains ir ūdens. Esam gatavi nelieliem projektiem, piemēram, privātmāju dīķiem un lielāka mēroga vajadzībām dabisko ezeru dzelmē. Turklāt mums ir pieredze iekšzemes zemūdens projektos. Mēs esam profesionāla, komerciāla niršanas kompānija, un mūsu pieredze var jums palīdzēt.

Konteineru baseina ēka

Mēs izgatavojam peldbaseinus uz jūras konteinera bāzes, un tā kvalitāte atbilst visām jūsu vēlmēm.

Ideja nāk no Austrālijas, koncepts piesaista ar savu vienkāršību un izturību. Mūsu ražošanas cehs atrodas Latvijā, galvaspilsētā Rīgā.

Dažādi uzdevumi un lietojumprogrammas

  • Peldbaseins un niršanas baseins
  • Baseins rehabilitācijai
  • Baseins bērnu nirēju izglītībai
  • Vairāk par baseina ēka…
Baseina ēka

Ūdenslīdēja sertifikācija

Atklātais ūdens Ūdenslīdējs sertifikācija ir jūsu biļete uz pasaules izpēti. Kursa laikā studenti apgūst zemūdens peldēšanas pamatus niršana – ieskaitot akvalangu aprīkojuma kopšanu un lietošanu, peldēšanas paņēmienus, drošības prasmes un nirt plānošana. Vairāk par ūdenslīdēju sertifikācijas apmeklējumu tur.

Tehniskā niršana

Tehniskā (tehniskā) niršana nozīmē izklaidēties ar niršanu ar akvalangu. Taču tehnoloģiju nirēji jums pateiks, ka tas patiesībā ir izaicinājums un piedzīvojums, izpētot vietas, kuras neviens cits nekad nav redzējis. Tec niršana nav piemērota ikvienam, taču tā piesaista pieredzējušus nirējus, kuri vēlas pārsniegt savas pašreizējās robežas un ir gatavi uzņemties papildu riskus, apmācību, ieguldījumus un saistības, ko tas prasa. Ja tas esi jūs, Tec niršanas kursi ir jūsu biļete uz ekstrēmiem piedzīvojumiem.

Ūdenslīdēju izglītība / niršanas ārkārtas situācija

Pirmais solis, lai sagatavotos niršanas ārkārtas situācijām, ir izglītība. DAN kursi māca jums pirmās palīdzības soļus, lai rūpētos par ievainotu nirēju un sazinātos ar medicīnas speciālistiem. Neatkarīgi no tā, vai esat mediķis šajā jomā vai ārsts, DAN Education ir programmas, kas palīdz iegūt labāku izpratni par niršanas medicīnu un to, kā reaģēt uz niršanas ārkārtas situāciju jūsu prakses ietvaros.