Dronelab baseina ēka

Kuru baseinu izvēlēties?

Mūsdienās piedāvāto baseinu klāsts ir ļoti plašs un cilvēkam, kurš nav šīs jomas speciālists, ir diezgan grūti novērtēt, kurš baseins būtu piemērotākais viņa apstākļiem un prasībām. Kāds būtu pareizais baseina aprīkojums un apdares materiāli. Lai palīdzētu izvēlēties sev optimālāko risinājumu, pastāstīšu par dažādu baseinu priekšrocībām un trūkumiem, sākot ar populārākajiem veidiem un beidzot ar tiem, kurus izvēlas retāk.

Tērauda baseini

Baseina raksturojums: Vidējas vai zemas uzstādīšanas izmaksas. Ir iespējams tikai skimmeru ūdens virsmas sūkšanas princips. Ātra baseina uzstādīšana un ekspluatācija. Baseina korpuss ir izgatavots no cinkota un pretkorozijas apstrādāta tērauda. Ir pieejami apaļi, ovāli vai astoņstūra formas baseini. Sānu augstums ir standarta – 0,9 m; 1,2 m; 1,5 m. PVC vai Vinila maisiņš, kas atbilst baseina izmēram, kalpo kā hidroizolācijas un apdares materiāls. Tas ir bez pastiprinājuma, parasti 0,75 mm biezs. Baseinus var uzstādīt virs zemes, daļēji iegremdēt vai pilnībā iegremdēt.

Plusi: ātra uzstādīšana. Zemākas sagatavošanas izmaksas. Jums nav jādomā par formām un izmēriem. Papildu apdares materiāli nav nepieciešami.

Mīnusi: ierobežotas formas un dziļums. Ekspluatācijas laikā jāievēro hidroizolācijas materiāls – viegli bojājams (parasti 0,75 mm biezs). Nav pārklāts ar aizsargkārtu, pēc ziemas rūpīgi jānomazgā. Baseina korpuss pēc ilgstošas ekspluatācijas (7-10 gadi) vietām sarūsē. Uzstādot baseinu, pamatne ir jābetonē vai jānoslīpē. Augsts gruntsūdens var traucēt darbību, kā arī uzstādīšanu.

Baseina ēka

Vai man ir nepieciešama būvatļauja?

Pirmais padoms, ko mēs jums pateiksim, ir sazināties ar savu rātsnamu. Vairumā gadījumu virszemes peldbaseinam pietiek ar deklarāciju rātsnamam, ja vēlēsies to apglabāt, būs jāiziet būvatļauja.

Cik ātri es varu saņemt savu konteineru baseinu?

Peldbaseina realizācija konteinerā aizņem apmēram 2 mēnešus.
Tomēr tā datumi, protams, ir saskaņā ar mūsu pasūtījumu grāmatu. Var gadīties, ka kavēšanās ir ilgāka. Mēs iesakām sazināties ar mūsu uzņēmumu, lai iegūtu detalizētāku priekšstatu par piegādes datumiem.

Vai pirms mana konteineru baseina ierašanās ir jāieplāno kādi darbi?

Jūsu peldbaseina uzstādīšanai ir vairākas iespējas. Var pietikt ar grants gultni, bet ieteicami ir betona paliktņi (lēti un ļoti uzticami). Varat arī novietot savu baseinu uz betona plātnēm (ievērojiet nepieciešamo plātņu biezumu)

Un bērnu drošībai

Svarīga ir bērnu drošība. Tāpēc virszemes baseiniem mēs iesakām izvelkamas kāpnes, kas ir paredzētas vieglai uzglabāšanai ar lūku un aizbīdni, lai tās paslēptu. Zemes peldbaseiniem varat lūgt signalizāciju. Logs ir labs veids, kā uzraudzīt cilvēkus baseinā.

 Vai baseins ir jāaprok vai jātur virs zemes?

Tas ir pēc klienta ieskatiem. Mūsu konteineru baseini ir paredzēti ierakšanai vai virs zemes.

Kā notiek piegāde?

Varam tikt galā ar piegādi. Pirmkārt, būs svarīgi definēt piegādes veidu. Šim nolūkam mēs iesakām sazināties ar mūsu tirdzniecības pārstāvi.
Parasti, lai izmestu baseinu, ir nepieciešams celtnis. Atsevišķos gadījumos, kad piegāde ar celtņa mašīnu nav iespējama, klients vai konteineru baseins var piezvanīt celtņa operatoram, lai veiktu piegādi. Mēs varam parūpēties par piegādi un ļaut klientam rīkoties ar celtni (izmaksu gadījumā) un novirzīt jūs uz tuvumā esošajiem uzņēmumiem, lai palīdzētu.

Baseina ēka

Lūdzu, sazinieties ar mums, tālr +371-220-77-202