SALĪDZINĀT FISH V-EVO VS FISH V6

FIFISH ir populārs zemūdens dronu zīmols, kas piedāvā dažādus modeļus dažādiem lietojumiem. Divi no populārākajiem modeļiem ir FIFISH V-EVO un FIFISH V6. Abiem šiem modeļiem ir savas unikālas īpašības un priekšrocības, kas padara tos ideāli piemērotus dažāda veida zemūdens uzdevumiem.

FIFISH V-EVO ir kompakts un pārnēsājams zemūdens drons ar 4K UHD kameru un iebūvētu 4000 lūmenu LED gaismu. Šis drons ir paredzēts atpūtas niršanai, zemūdens fotografēšanai un jūras apskatei. Tas var ienirt līdz 100 metru dziļumā, un tā maksimālais ātrums ir 1,5 metri sekundē. Līdzi nāk arī tālvadības pults, kas ļauj kontrolēt drona kustības un kameras funkcijas.

SALĪDZINĀT FISH V-EVO VS FISH V6

No otras puses, FIFISH V6 ir profesionāla līmeņa zemūdens drons, kas paredzēts komerciālai lietošanai. Tam ir 4K UHD kamera un 166 grādu īpaši platleņķa objektīvs, kas nodrošina plašāku redzes lauku. Tam ir arī 4000 lūmenu LED gaisma, un tas var ienirt līdz 100 metru dziļumam. Drons var sasniegt maksimālo ātrumu 3 metri sekundē, padarot to ideāli piemērotu ātrām zemūdens pārbaudēm un apsekojumiem. FIFISH V6 ir aprīkots ar tālvadības pulti, taču tam ir arī iespēja izmantot VR aizsargbrilles, kas ļauj iegūt iespaidīgu zemūdens pieredzi.

Abiem droniem ir savas unikālas īpašības un priekšrocības, kas padara tos ideāli piemērotus dažāda veida zemūdens uzdevumiem. FIFISH V-EVO ir pieejamāks un paredzēts lietošanai atpūtai, savukārt FIFISH V6 ir paredzēts komerciālai lietošanai un piedāvā uzlabotas funkcijas. Galu galā tas ir atkarīgs no jūsu īpašajām vajadzībām un budžeta, izvēloties kādu no diviem modeļiem.

Akumulatora jauda, (FIFISH litija jonu akumulators) 97Wh ir vienādi, un tas ir mazāks par FIFISH V6S dronu, taču varat pievienot Robotu rokas modulis (divi pirksti) ar lētāku dronu FIFISH V-EVO.