Sonārs un zemūdens

Ar tālvadību vadāms transportlīdzeklis (ROV)

Aukstā ūdens (3–5 C) zemūdens ROV ar Tritech Micron sonāru

ROV Factory ražo modernu zemūdens mini ROV sēriju, kas paredzēta novērošanas, apskates, izpētes vai meklēšanas un glābšanas misijām. Ir pieejams plašs dažādu konfigurāciju klāsts ar kabeli (piesaiti), sākot no 120 līdz 1200 metriem. Zemūdens ROV paredzēts novērošanas, apsekojuma vai meklēšanas un glābšanas misijām. Attēlveidošanas sonāri. Izgatavots pēc klienta pasūtījuma. Divu gadu garantija.

Atvērtā koda zemūdens robots

Trident zemūdens drons

ROV ir zemu izmaksu atvērtā koda zemūdens robots izpētei un izglītībai. ROV ir spējīgs rīks, kā arī labs ievads jūras robotikā.

Ūdenslīdēju navigācijas platformas

Blueprint Subsea, RJE International

Ūdenslīdēju konsoles, kas apvieno sensorus, piemēram, uz priekšu vērstu hidrolokatoru, DVL un GPS navigāciju, kas piemērotas lietošanai jūras mīnu nirējiem, komerciālajiem ūdenslīdējiem, policijai un meklēšanas un glābšanas nirējiem, kuriem ātri un droši jāatrod iegremdēti objekti.

Ūdenslīdēju komunikācija

RJE International

Ocean Technology Systems zemūdens bezvadu sakaru aprīkojums un ūdenslīdēju atsaukšanas sistēma atbalsta apmācības un niršanas darbības. Mūsdienīgie sakaru moduļi nodrošina skaidru bezvadu saziņu ar virsmu un vairākiem nirējiem diapazonā līdz 5000 metriem.

StarFish sānu skenēšanas hidrolokatori

Zemūdens projekts

Sekla ūdens, augstas specifikācijas un pārnēsājamas velkamas sānu skenēšanas hidrolokatoru sistēmas ar tauvas korpusu, kura garums ir mazāks par 15 collām, un kas izmanto jaunāko progresīvo digitālo CHIRP akustisko tehnoloģiju, lai radītu iespaidīgus jūras gultnes attēlus.

Oculus daudzstaru hidrolokatori

Zemūdens projekts

Oculus M sērijas daudzstaru hidrolokatori, kas paredzēti izmantošanai dažādos zemūdens lietojumos, ir ideāli piemēroti izvietošanai uz mikro izmēra platformām, savukārt to izturīgā konstrukcija padara tos arī par lielisku izvēli lielākiem darba klases transportlīdzekļiem un zemūdens infrastruktūrai.

Zemūdens drošības sistēmas

DSIT

DSIT Shield™ zemūdens drošības sistēmu saime piedāvā automātiskus ūdenslīdēju noteikšanas sonārus, lai aizsargātu kritiskās jūras vietas.
Produkti:
AquaShield™ DDS — ūdenslīdēja noteikšanas hidrolokators,
PointShield™ — pārnēsājams ūdenslīdēju noteikšanas hidrolokators,
Ostas uzraudzības sistēma (HSS).

Akustiskā analīze

DSIT

DSIT akustiskās mērīšanas un analīzes sistēmas nodrošina uzticamus reāllaika risinājumus izlūkošanas un uzturēšanas nolūkos.
Produkti:
Pārnēsājamais akustiskais diapazons (PAR) un
U/W akustisko signālu analīze (UASA)