Kādi ir visnoderīgākie saspiestā gaisa rokas instrumenti komerciālajiem nirējiem

Komerciālajai niršanai ir nepieciešami specializēti instrumenti un aprīkojums, lai nodrošinātu drošību un efektivitāti, strādājot zem ūdens, saka Dronelab komerciālās zemūdens niršanas vadītājs. Saspiesta gaisa rokas instrumenti ir būtiska ūdenslīdēja instrumentu komplekta sastāvdaļa, nodrošinot uzticamu veiktspēju dažādu uzdevumu veikšanai. Šajā rakstā mēs apspriedīsim visnoderīgākos saspiestā gaisa rokas instrumentus komerciālajiem nirējiem, to lietojumu, apkopi un cenu diapazonu.

Saspiestā gaisa darba instrumentu, enerģijas piedziņu, nodrošina nozares standarts – Diesel Compressor XAS97, kas parasti tiek īrēts (komplektā nāk 2 āmuri un 2 šļūtenes). Maksimālais saspiestā gaisa instrumentu darbības dziļums ir 20 metri. Ja ir nepieciešams strādāt lielākā dziļumā, komerciālie ūdenslīdēji izmanto eļļas hidrauliskos instrumentus. Saspiestā gaisa instrumenti pēc katras lietošanas ir jātīra no sāls un netīrumiem un jāieeļļo.

Jebkurš gaisa rīks darbosies Dronelab komerciālā ūdenslīdēja rokās!

Trieciena uzgriežņu atslēga komerciālajam ūdenslīdējam

Trieciena uzgriežņu atslēgu izmanto, lai pievilktu vai atbrīvotu uzgriežņus un skrūves, izmantojot virkni ātru, spēcīgu sitienu. Tos bieži izmanto būvniecības un apkopes projektos, un tie ir pieejami dažādos izmēros un griezes momenta iestatījumos. Ir ļoti svarīgi, lai triecienuzgriežņu atslēga būtu labi ieeļļota un tīra, lai novērstu rūsēšanu. Trieciena uzgriežņu atslēgas cena svārstās no 50 līdz 500 Eur.

Trieciena uzgriežņu atslēga
Pneimatiskie āmuri komerciāliem nirējiem

Šķeldošanas āmuru izmanto betona sadalīšanai, rūsas vai citu izturīgu materiālu noņemšanai. Tam ir asa, smaila galva, kas sniedz spēcīgus sitienus, padarot to ideāli piemērotu smagam darbam. Ir svarīgi, lai šķembu āmurs būtu labi ieeļļots un tīrs, lai novērstu rūsēšanu. Šķeldāmā āmura cena svārstās no 100 līdz 300 Eur.

Pneimatiskie āmuri komerciāliem nirējiem

Adatu pneimatiskais instruments komerciālajam ūdenslīdējam

Skalošana ar adatu tiek izmantota rūsas, krāsas vai citu pārklājumu noņemšanai no metāla virsmām. Tam ir virkne mazu, smailu adatu, kas vibrē lielā ātrumā, atbrīvojot pārklājumu no metāla. Ir ļoti svarīgi, lai adatas skalošana būtu labi ieeļļota un tīra, lai novērstu rūsēšanu. Adatas instrumenta cena svārstās no 150 līdz 500 Eur.

Adatu pneimatiskais instruments komerciālajam ūdenslīdējam
Griešanas instruments, ko var izmantot zemūdens darbos

Metāla, plastmasas vai citu materiālu griešanai izmanto griezējinstrumentu, šķēres vai zāģi. Tam ir rotējošs asmens, kuru var regulēt dziļumam un leņķim. Ir svarīgi, lai griezējinstruments būtu labi ieeļļots un tīrs, lai novērstu rūsēšanu. Griezējinstrumenta cena svārstās no 100 līdz 400 Eur.

Dzirnaviņas lietošanai zem ūdens

Slīpmašīnu izmanto metāla, plastmasas vai citu materiālu liešanai, slīpēšanai, slīpēšanai un pulēšanai. Tam ir rotējošs disks vai siksna, kuru var pielāgot ātrumam un leņķim. Ir ļoti svarīgi, lai jūsu mašīna būtu labi ieeļļota un tīra, lai novērstu rūsēšanu. Slīpmašīnas cena svārstās no 100 līdz 500 Eur.

Kniedes pistole darbam zem ūdens

Kniedes pistoli izmanto, lai savienotu metāla daļas, izmantojot kniedes. Tam ir jaudīgs, pneimatiskais virzulis, kas dzen kniedes vietā. Ir svarīgi, lai kniedes pistole būtu labi ieeļļota un tīra, lai novērstu rūsēšanu. Kniedes pistoles cena svārstās no 50 līdz 200 Eur.

Kniedes pistole darbam zem ūdens
Trieciena skrūvgriezis ar gaisa piedziņu

Trieciena dzelzi izmanto, lai ieskrūvētu skrūves, bultskrūves vai citus stiprinājumus cietos materiālos. Tam ir jaudīgs, pneimatiskais virzulis, kas nodrošina ātrus, spēcīgus sitienus uz stiprinājumu. Lai novērstu rūsēšanu, ir ļoti svarīgi, lai amortizators būtu labi ieeļļots un tīrs. Triecienvadītāja cena svārstās no 50 līdz 300 Eur.

Trieciena uzgriežņu atslēga
Pneimatiskais urbis darbam zemūdens vidē

Pneimatisko urbi izmanto urbumu urbšanai metālā, betonā vai citos materiālos. Tam ir jaudīgs pneimatiskais motors, kas nodrošina sējmašīnai lielu griezes momentu. Ir svarīgi, lai gaisa urbis būtu labi ieeļļots un tīrs, lai novērstu rūsēšanu. Pneimatiskā urbja cena svārstās no 100 līdz 500 Eur.

Pneimatiskais urbis ir noderīgs instruments zemūdens darbiem

Komerciālā zemūdens niršanas uzņēmuma Dronelab komerciālo zemūdens darbu vadītājs apstiprina, ka saspiesta gaisa rokas instrumenti ir būtiska komerciālā ūdenslīdēja instrumentu komplekta sastāvdaļa, nodrošinot uzticamu jaudu un veiktspēju dažādiem uzdevumiem. Šo instrumentu apkope ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu to efektīvu un drošu darbību zem ūdens. Ieguldot augstas kvalitātes, labi uzturētos gaisa rokas instrumentos, komerciālie nirēji var nodrošināt, ka viņiem ir aprīkojums, kas nepieciešams jebkura darba veikšanai.