Dronelab SIA: Rīgas ūdens infrastruktūras uzlabošana ar zemūdens ekspertīzi

SIA Dronelab, vadošais Latvijas niršanas komerciālais uzņēmums, pēdējā laikā ir kļuvis par galveno partneri Rīgas ūdens infrastruktūras integritātes un efektivitātes nodrošināšanā. Uzņēmums uzvarējis konkurētspējīgas cenas iepirkumā, lai veiktu zemūdens uzmērīšanu un cauruļu mērījumus Rīgas pilsētas ūdens teritorijas un Rīgas ūdensapgādes vajadzībām.

Šis nozīmīgais līgums atspoguļo Dronelab SIA pierādīto pieredzi augstas kvalitātes zemūdens pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmuma zināšanas zemūdens uzmērīšanā, rakšanā un būvniecībā būs noderīgas dažādu ūdens infrastruktūras komponentu, tostarp cauruļu, sūkņu un vārstu, stāvokļa pārbaudē un novērtēšanā.

Dronelab SIA izmantos progresīvu zemūdens izpētes dronu un attālināti vadāmu transportlīdzekļu (ROV) kombināciju, lai veiktu šīs kritiskās pārbaudes. Šie sarežģītie rīki ļauj uzņēmumam uzņemt detalizētus attēlus un datus, sniedzot vērtīgu ieskatu ūdens infrastruktūras stāvoklī un veiktspējā.

Apkopotie dati tiks izmantoti, lai identificētu iespējamos ūdens infrastruktūras defektus vai bojājumus. Pēc tam SIA Dronelab sniegs detalizētus ziņojumus un ieteikumus Rīgas ūdensapgādes iestādēm, ļaujot tām savlaicīgi veikt korektīvas darbības, lai uzturētu uzticamu ūdensapgādes tīklu darbību.

SIA Dronelab iesaistīšanās šajā projektā ir apliecinājums uzņēmuma apņēmībai nodrošināt inovatīvus un uzticamus zemūdens pakalpojumus, kas atbalsta Latvijas infrastruktūras attīstību. Uzņēmuma zemūdens tehnoloģiju zināšanām ir izšķiroša loma Rīgas ūdensapgādes drošības un kvalitātes nodrošināšanā.